Кошик
52 відгуків

Пробіотики в косметиці.

Пробіотики в косметиці.

Користь пробіотиків

Бактерії збагачують мікробіом, тим самим підвищуючи захисну функцію шкіри, яка більш ефективно справляється з зовнішніми агресивними факторами. Також існують пробіотики, що володіють зволожуючим і антиоксидантним ефектом. Особливо корисним застосування косметики з пробіотиками буде для людей, які страждають на розацеа, акне. Справа в тому, що у них імунітет сприймає живуть на поверхні шкіри мікроорганізми як чужорідні. Тому імунна система намагається їх знищити, активізуючи вироблення протизапальних речовин. В результаті на шкірі з'являються прищі, почервоніння, починається запальний процес. Пробіотики, проникаючи в шкірний покрив, здійснюють «бактеріальне втручання», виступаючи стримуючим фактором для імунної відповіді, тим самим покращують стан шкіри.

Чому косметика з пробіотиками стала популярною?

Останні 20 років великою популярністю користувалися абразивні скраби, ретинол, кислоти та дермороллеры. Принцип дії цих засобів полягає в нанесенні контрольованого шкоди шкірі, щоб вона запустила процес оновлення.
Найчастіше, люди з жирною проблемною шкірою дуже активно використовували ці кошти. І все закінчувалося тим, що їх шкіра залишалася жирної проблемної і дуже чутливою. Тому настав час відновлювати мікробіом шкіри.

Крім цього чинника, на погіршення мікробіома впливає:
⁃ кошти з антибіотиками, які вбивають не тільки «погані» бактерії, але і «хороші»;
⁃ неправильне харчування;
⁃ стрес;
⁃ гормональні зміни;
⁃ забруднення навколишнього середовища;
⁃ відсутність сонцезахисних засобів догляду за шкірою.

Кому потрібна косметика з пробіотиками?

Звертаючи увагу на сучасний ритм і спосіб життя — косметика з пробіотиками потрібна всім. Але є групи людей, яким необхідно негайно включити ці компоненти в свій відхід, так би вберегти шкіру.
Якщо у вас:
⁃ акне (вугрі);
⁃ дерматит;
⁃ розацеа;
⁃ екзема;
⁃ часті алергічні реакції на шкірі;
⁃ дуже чутлива і реактивна шкіра.

Як правильно користуватися косметикою з пробіотиками?

Если у вас есть хотя бы один из выше перечисленных симптомов — немедленно добавьте средства с пробиотиками в свой уход!
Очень важно, исключить из своего ухода все средства, которые имеют активные ингредиенты (кислоты, ретинол, спирт, витамин С).

Пробиотики — это очень нестабильный ингредиент, поэтому для достижения их максимального действия, рекомендуем пользоваться только средствами с пробиотиками на протяжении длительного времени (минимум 30 дней). Только тогда они смогут выполнить свои функции на коже и восстановить её.

Саме пробіотики допомагають відновлювати захисні функції шкіри, зробити її більш здоровою, запобігають втраті рідини і підтримують природний бактеріальний шар.

Перейти по посиланню: https://magiray.com.ua/g83618872-vita-with-probiotics

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner